.To A Great Mind Nothing Is Little

دستخط شناسی
نویسنده : Milad تاریخ : سه شنبه 20 بهمن 1394
نظرات
دستخط میتونه خصوصی ترین افکار و احساسات انسان رو لو بده برای همین دستخط شناسی یه علمه. مطلب زیر رو از سایت ها و کتابای مختلفی جمع،و سعی کردم تا بطور خلاصه و پایه در اختیارتون بزارم. در اینجا روی سه ویژگی در دستخط (اندازه اون، میزان فشار و فاصله کلمات) کار میشه و امیدوارم در پستهای آینده چیزای بیشتر و حرفه ای تری برای آموزش قرار بدم. 

برای آموزش به ادامه ی مطلب برین
1. فشار: فشار نشان دهنده ی احساسات و وضعیت فیزیکی نویسنده در هنگام نوشتن است.

فشار زیاد: فشار زیاد از جمله ویژگی های فردی با احساسات قوی واقع بین است. این افراد عقیده ی خودشان را براحتی بیان میکنند و پرانرژی و سالم اند.

فشار متوسط: این نوع انسانها، افرادی باهوش اند و معمولا دارای قدرت حافظه ی خوبی میباشند، همچنین از دیگر خصوصیات آنها حساس و محافظه کار بودن است.

 فشار کم: افرادی با این نوع نوشتار بیشتر سعی میکنند از مواجهه با اشخاص دیگر دوری کنند. آنها گوشه گیر اند. از جمله ویژگیهای دیگر خوی ملایم آنهاست و همچنین سعی میکنند تا عاقلانه کار کنند.2. اندازه:  بزرگ: بطور کلی این نوع دستخط نشان میدهد که شخص به دنبال جلب توجه است و میخواهد دیده شود، شخصیتی که خجالتی نیست و نیاز به آزادی عمل دارد.


کوچک: دستخطهای کوچک ، از بعضی لحاظ عکس ویژگیهای  دستخطهای بزرگ را دارند.
یکی از ویژگیها این است که آنها به جزئیات اهمیت میدهند و قدرت تمرکز خوبی دارند همچنین کم حرف و ساده بودن از خصوصیات آنهاست. در دستخطهایی که در آن نوشته کوچک اما اندازه ی امضا بزرگ است، در واثع نشان دهنده ی تفاوت بین احساسات درونی این شخص و آنگونه که آنها میخواهند خودشان را نشان بدهند است. مانند کسی که رفتار آرام و ساکتی دارد ولی میخواهد بر این رفتارش غلبه کند.


3.فاصله: میزان فاصله ی بین حروف میتواند واکنش هر کس در روابط شخصیشان را نشان دهد. عموما دستخطهایی که در آن کلمات از هم فاصله ی زیادی دارند و جدا نوشته میشوند، نشان دهنده ی شخصی روشن فکر است که میتواند کارهایش را سازمان دهی کند و دستخط هایی که بسیار شلوغ اند بیانگر ذهن آشفته و بیش از حد خودمانی است.

 »
مرتبط با : آموزش

می توانید دیدگاه خود را بنویسید


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

 

 
شارژ ایرانسل

فال حافظ

جلوگیری از کپی کردن مطالب

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic